granatowa sukienka z szerokimi kieszeniami

Spring!

granatowa sukienka z szerokimi kieszeniami

granatowa sukienka

Wiosna nadeszła szybciej niż zdążyłam opublikować kolekcje ubrań na wiosnę. Dziś czas na sukienkę – niezbędny element modnej szafy na wiosnę. Bardzo się cieszę, że moda na sukienki wreszcie dotarła do Polski. Sukienka to najwygodniejsze i najprostsze ubranie, które nie wymaga długiego dobierania pozostałych części garderoby. Szkoda tylko, że dopiero moda i najnowsze „trendy” zmusiły kobiety ( i mnie samą również) do noszenia ( i nadmiernego kupowania/szycia ) sukienek. Mam nadzieję, że z sukienkami będzie jak z jeansami, staną się wiecznie modne.

Co do samej sukienki to inspiracją do jej zaprojektowania były półroczny pobyt w Antwerpii, gdzie trend na same sukienki i na bardzo szerokie kieszenie z przodu był już obecny rok temu. Dodatkowo, sukienka jest wygodna i wielozadaniowa:

na co dzień/do pracy (z marynarką i chustą)

na imprezę (z błyszczącą biżuterią i szpilkami)

na randkę (może być sama)

5 myśli nt. „Spring!

  1. Ann

    To będzie ta instrukcja, czy nie będzie? (przekopałam archiwum i nie znalazłam, więc chyba nie było..?) Bo mi się podoba i ja też taką chcę! :)
    A tak w ogóle, to gratuluję pomysłu, zapału do szycia i zdolności manualnych :)

  2. Agnieszka Autor wpisu

    Będzie, będzie. Niestety, do dziś się nie zmobilizowałam by uszyć tą sukienkę po raz drugi :(, ale ciągle o niej pamiętam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.