Candyzowane Candy u Susanny

To będzie mój pierwszy raz jak wezmę udział w blogowym candy. Zawsze albo nie miałam czasu, albo mi się nie chciało, albo zapominałam (wstyd!). Ale tym razem stwierdziłam, że nie odpuszczę, a z resztą mam czas, ochotę i pamiętam, bo jak nie pamiętać o Candy z tak pięknymi nagrodami?

Otóż sklep etasiemka.pl obchodzi pierwszy miesiąc swojego istnienia i z tej okazji ma dla nas wspaniałe upominki. Obok tych tasiemek i tkanin po prostu nie można przejść obojętnie. Są piękne i mają wzory idealne na świąteczne ozdoby i upominki (już nawet wiem co z nich bym uszła). Kto ma słabość do tkanin, tasiemek, guzików i w ogóle pasmanterii z czadowymi wzorami, ten koniecznie powinien zajrzeć do sklepu lub na bloga, aby wziąć udział w Candy.

Oczywiście, jak to zwykle biorąc udział w takiej zabawie czy teżw dowolnej loterii, konkursie lub puszczając raz  na jakiś czas totka jestem święcie przekonana, że uda mi się wygrać ;). Tak jak pisałam na początku, w tego typu rzeczach udziału nie biorę lub biorę udział sporadycznie. Oczywiście, jak już wezmę udział, to z przekonaniem, że mi się poszczęści, wyobrażając sobie, co zrobię z nagrodą i jak bardzo będę się cieszyć. Niestety, zawsze zapominam, że „żeby wygrać, trzeba grać”… i to często ;)

 

 

2 myśli nt. „Candyzowane Candy u Susanny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.