tkanina na bluzkę

Piękna tkanina na bluzkę

Z okazji Dnia Kobiet miałam przyjemność wziąć udział w konkursie na blogu Szycie to Pasja. Wygrałam przepiękną tkaninę w kolorze herbacianym w róże. Jeszcze raz za nią dziękuję autorce bloga :).

tkanina na bluzkę

Tkanina wręcz idealna na lato. Jest lekka i przewiewna. Na dodatek, wzór, kolor i delikatny prześwit sprawia, że się w doskonale wpisuje w nadchodzące trendy.

Biorąc udział w konkursie zadeklarowałam, że uszyłabym z niej bluzkę na lato. Taką koszulową, bez rękawów. Co prawda, tym razem bez samodzielnego wymyślania wykroju, więc na razie przeszukuję Burdy, by znaleźć odpowiedni model dla siebie. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wykrój koszuli bez rękawów. Już wpadłam na pomysł, by wziąć krój prostej koszuli z rękawami i ją uszyć bez rękawów, chociaż tak ponoć nie wolno ;-). Ale jak mówi pewne przysłowie: „nie wolno, tylko szybko” trzeba będzie szyć ;-)

Przeglądam również Internet w poszukiwaniu inspiracji. Natrafiłam na takie cuda i mam nadzieję, że uda mi się utrzymać bluzkę w podobnym klimacie. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie po konfrontacji z Burdą,

Marc by Marc Jacobs blouse


SuperTrash blouse


Marc by Marc Jacobs blouse


2 myśli nt. „Piękna tkanina na bluzkę

  1. Beatris

    Bluzka pierwsza i trzecia są w moim typie. Wybrałaś rewelacyjne modele. Z niecierpliwością czekam na efekt finalny.

  2. ModowaKrawcowa

    No faktycznie tkanina nadaje się idealnie na tego rodzaju bluzki:) Bardzo przyjemne są te kwiaty.
    Ja baaaardzo często przemodelowuje wykroje Burdowe, więc guzik że czegoś tam nie wolno! Bierz się do roboty i pokazuj nam co z tego cuda wyszło:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.