To już 4 lata szycia z Modą w Praktyce

Drodzy czytelnicy, może Was zaskoczę, ale mój blog w Święta Bożego Narodzenia skończył 4 lata. Zastanawiacie się pewnie dlaczego w Święta. Czy przypadkiem zamiast brać udział w rodzinnym spotkaniu, ślęczałam przed komputerem i tworzyłam bloga. Otóż nie, bloga dostałam od mojego męża jako prezent na Boże Narodzenie :). Żeby mogła publikować, to co szyję. I tak się zaczęła moja przygoda z prowadzeniem bloga szyciowego.

Cieszę się, że już 4 lata piszę. Cieszę się, że niektóre moje wpisy i pomysły zdobyły taką popularność. I że mój blog z roku na rok odwiedza co raz więcej osób – jest to bardzo miłe. Również jestem zadowolona, że tworzę fajne ubrania i z pomysłem na ich uszycie mogę się dzielić z Wami. Mam nadzieję, że chociaż kilku osobą udało się na podstawie moich tutoriali uszyć coś ładnego.

No ale, skoro mamy urodziny to czas na życzenia. A więc, życzę mojemu blogowi, żeby pojawiały się na nim regularnie, ciekawe posty (chociaż przy małym dziecku raczej ciężko znaleźć czas na szycie i pisanie). Żeby w postach pojawiały się fantastyczne zdjęcia (wiem, że fotografią na moim blogu daleko do doskonałości, już nie mówiąc o tym, jaka kiepska ze mnie modelka, ale mój mąż podowiedział mi co z tym można zrobić). I żeby mój blog stał się taką szyciową Kwestią Smaku (bo to oczywiście moja ulubiona strona z przepisami kulinarnymi). Ale do tego droga daleka ;).

A czego można życzyć Wam drodzy czytelnicy? Żebyście nie robili postanowień noworocznych, tylko jeśli czujecie, że chcecie coś zmienić, to zmieniajcie to od razu. Jeśli chcecie szyć, to szyjcie od dziś. Jutro, w poniedziałek, gdy pójdziecie do nowej pracy, skończycie studia, nic się nie zmieni i nie zaczniecie od razu realizować swoich pasji. Po prostu, zacznijcie od razu, a wtedy coś się zmieni.

I wszystkie najlepszego w Nowym 2014 Roku!

Źródło: http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2013/115/3/5/happy_birthday_to_me_by_aoao2-d62yggg.jpg

3 myśli nt. „To już 4 lata szycia z Modą w Praktyce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.